Strefa klienta

Firma Portuno jest prężnie rozwijająca się spółką na rynku transportowo-spedycyjnym, która jednoczy profesjonalistów branży logistycznej i świadczy usługi najwyższej jakości.
Najważniejsze dla nas jest zaufanie naszych Klientów, dlatego oferujemy rozwiązania oparte na potrzebach i priorytetach Klientów.

Skupiamy się na optymalizacji wydatków logistycznych i staramy się budować partnerskie relacje w biznesie. Po przedstawieniu szczegółowego zapytania, przygotowujemy ofertę specjalną z wyceną dostaw niestandardowych i usług dodatkowych, z wzięciem pod uwagę wszystkich czynników. Nasz Klient może też zawsze liczyć na konsultacje i doradztwo logistyczne.

Świadczymy usługi transportu drogowego, morskiego i kolejowego. Ponadto wspieramy naszych Klientów w zakresie odpraw celnych i optymizacji procesów logistycznych.

Oferta logistyczna PORTUNO skierowana jest do Klientów z różnych branż przemysłu oraz handlu. Między innymi dla:

  • chemicznej (ładunki niebezpieczne),
  • AGD,
  • spożywczej (suchej, wymagającej temperatury kontrolowanej),
  • motoryzacyjnej,
  • meblowej.

 

Dokonując dostawy dbamy o jej terminowość oraz bezpieczeństwo. Pilnujemy, aby ładunek był fachowo załadowany i umocowany na naczepie.
Posiadamy wszelkie ubezpieczenia i certyfikaty, dlatego transporty z nami są bezpieczne.

Jedną z głównych zasad naszej działalności jest indywidualne podejście do każdego Klienta i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań.

Adres główny

Portuno Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

NIP: 527 291 14 39
REGON: 384 835 840

Adres korespondencyjny

Portuno Sp. z o.o.
ul. Postępu 18A,
budynek Sirius
02-676 Warszawa

Kontakt

Dział Spedycji
forwarding@portuno.eu

Dział Handlowy
sales@portuno.eu

Biuro
biuro@portuno.eu

© Wszelkie prawa zastrzeżone